polední menu, zahradní gril, Zahradní restaurace Smíchovská Zahrada v srdci smíchovského Anděla. polední menu, Zahradní kuchyně, zahrádka v Praze 5, skvělé pivo, zahradní gril, posezení v zahradě, zahrádka, zahradní restaurace.Zahradní restaurace Smíchovská Zahrada v srdci smíchovského Anděla. Zahradní kuchyně, zahrádka v Praze 5, skvělé pivo, posezení v zahradě, zahradní gril, polední menu,zahrádka, zahradní restaurace.

JÍDELNÍ MENU

SPECIALITY ZE ZAHRADNÍHO GRILU / SPECIALITIES FROM OUR GARDEN GRILL

V naší chilli-medovo marinádě s čerstvě rozpečenou bagetou, sýrovou omáčkou, pikantní zeleninovou salsou a zeleninovými hranolky. / In chilli-honey marinade with freshly baked baguette, cheese sauce and spicy vegetable salsa, fried vegetable chips.

V naší chilli-medovo marinádě s pečenou bramborou ve slupce se zakysanou smetanou, sýrem chedar a praženou anglickou slaninou, trochou chilli papriček, jarní cibulkou a BBQ omáčkou. / With baked jacked potato filled with sour cream, cheddar cheese bacon, chilli pepper, green onion and BBQ sauce.

Rozpečená máslová bulka se sýrem čedar, salát, majonéza, rajče, opečená slanina, okurka s nachos a salát Coleslaw. / Beef burger in baked bun with cheddar cheese, lettuce, mayonnaise, tomato, bacon, cucumber and steak fries with nachos and coleslaw salad.

Rozpečená máslová bulka, slaninová marmeláda jalapeňo, ementál sýr, chipotle majonéza, karamelizovaná cibule s nachos a salát Coleslaw. / Beef burger in baked bun, bacon jalapeňo jam, emental cheese, chipotle mayonnaise, caramelized onion and steak fries with nachos and coleslaw salad.

Rozpečená máslová bulka, římské listy salátu, ančovičkový dresing, slaninový chips, parmezán. / Baked bun, cos lettuce, anchovies dressing, bacon chips, parmesan.

Římské listy, ančovičkový dresing, krutony z bílého pečiva, slaninový chips, parmezán. / Cos lettuce, anchovies dressing, white bread croutons, bacon chips, parmesan.

Rozpečená máslová bulka, římské listy salátu, ančovičkový dresing, slaninový chips, parmezán. / Baked bun, cos lettuce, anchovies dressing, bacon chips, parmesan.

STEAKY ZE ZAHRADNÍHO GRILU / STEAKS FROM GARDEN GRILL

Steak z uruguajského býka s bylinnou omáčkou chimichuri. / Uruguayan bull steak with herbs chimichuri salsa.

Flap steak z uruguajského býka s bylinnou omáčkou chimichuri. / Uruguayan bull flap steak with herbs chimichuri salsa.

S grilovanou cibulí. / With grilled onion.

Marinovaný v limetkovo-medové marinádě s koriandrem, podávaný s avokádovým dipem. / Marinated in honey and limes, served with avocado dip.

S grilovaným citrónem a bylinkovým olivovým olejem. / With grilled lemon and herbs olive oil.

PŘÍLOHY ZE ZAHRADNÍHO GRILU / SIDE DISHES FROM GARDEN GRILL

Se zakysanou smetanou, sýrem chedar, praženou anglickou slaninou a jarní cibulkou. / With sour cream,  chedar cheese, roasted bacon and spring onion.

Kukuřice, žampion, cuketa, paprika, lilek, červená cibule, cherry rajské. / Corn, mushrooms, zucchini, pepper, eggplant, red onion, cherry tomato.

Plněné sýrem feta, šalotkou a bylinkovým olivovým olejem. / Filled with feta cheese, onion and herbs olive oil.

OMÁČKY A DIPY / SAUCES AND DIPS      á 29,- Kč

CHIMICHURI BYLINNÁ OMÁČKA / HERBS SAUCE CHIMICHURI
OMÁČKA Z MODRÝCH SÝRŮ / BLUE CHEESES SAUCE
AVOKÁDOVÝ PIKANTNÍ DIP S LIMETOU / AVOCADO PIQUANT DIP WITH LIMET
ZELENINOVÁ SALSA PIKANTNÍ / VEGETABLE PIQUANT SALSA
PEPŘOVÁ HORKÁ OMÁČKA / PEPPER HOT SAUCE

PŘEDKRMY / STARTERS

S avokádem, hořčično-koprovým dipem, toast z bílého pečiva. / With avocado, mustard-dill sauce and white bread toast.

S praženými piniovými oříšky, kozím sýrem a toastem z bílého pečiva. / With roasted pine nuts, goat cheese and white bread toast.

Připravujeme výhradně z čerstvé svíčkové, podáváme s bazalkovým pestem a čerstvě rozpečenou bílou bagetou s bylinkovým máslem. / With parmesan and rockett, prepared only from fresh sirloin, served with basil pesto and freshly baked white baguette with herb butter.

K PIVU / TO BEER

Z čerstvé svíčkové, s křepelčím vejcem, kaparou, topinkami a česnekem. / Chopped beef sirloin, with quail egg, kapari, fried bread toast and garlic.

Z brambor a kořenové zeleniny se sýrovou omáčkou a zeleninovou pikantní salsou. / Potato and vegetable chips with cheese sauce and spicy vegetable salsa.

Marinovaná ve sweet chilli, podávaná s Coleslaw salátem a rozpečenou bagetou. / Marinated in sweeet-chilli, served with Coleslaw salad and toasted baguette.

Vypečené a zalité do sádla se zázvorovými Cornichons okurkami, čerstvou šalotkou a rozpečeným chlebem. / Baked and poured into lard with ginger Cornichons cucumbers, fresh shallots and toasted bread.

S ostrou masovou směsí a sýrem. / With spicy meat mixture and cheese.

S čerstvým jablečným křenem, hořčicí a rozpečeným chlebem. / With fresh apple horseraddish, mustard and toasted bread.

S jalapeños papričkou a česnekem, restovanou rukolou a rozpečeným chlebem. / With jalapeňos, garlic, roasted rockett and toasted bread.

Na fošně s hořčicí, strouhaným křenem, cibulkou a čerstvým chlebem. / Roasted pork bits served on a plank with mustard, greated horseraddish, onion and fresh bread.

Na salátku z červeného zelí a čerstvého křenu se skývou rozpečeného chleba. / With salad from red cabbage and horseraddish, served with fresh bread.

POLÉVKY / SOUPS

SALÁTY / SALADS

S javorovo-jablečným dresinkem a praženými piniovými oříšky. / With marple-apple dressing and roasted pine nuts.

Podávaný na variaci trhaných salátů s hořčično-balsamikovým dresinkem. / Served on mixed varieties of lettuce with mustard-balsamic dressing.

Podávaný na směsi salátů z polníčku, římského a roso, s karotkou, dýňovými a sezamovými semínky, marinovaný mrkvovo-zázvorovým dresinkem. / Served on a mix of water, cos and roso lettuce, with carrot, pumpkin and sesame seeds marinated by carrot-ginger dresssing.

S čerstvou bazalkou, kořením, panenským olivovým olejem a balsamikovou redukcí s citrónem a sezamem. / With fresh basil, spices, virgin olive oil and balsamic reduction with lemon and sesame.

HLAVNÍ CHODY / MAIN COURSES

S česnekem, keříčkovými rajčaty a slaninovými chipsy na parmezánovém listovém špenátu a rozmarýnovými brambůrky ve slupce. / Roasted on fresh herbs with garlic, cherry tomatoes, bacon chips, parmesan cheese with spinach and rosemary potatoes baked in peel.

Se zapečenými bramborami a omáčkou z lišek. / With tartiflette potatoes and sauce of chanterelles mushrooms.

Se šťouchanými špekovými bramborami a malým okurkovým salátekem se zakysanou smetanou. / With mashed bacon potatoes and a small cucumber salad with sour cream.

S brusinkami a variací domácích knedlíků. / With traditional Czech sweet vegetable sauce with cream, cranberries and variety of domestic dumlings.

Se strouhaným křenem, červenou cibulí a preclíkovým knedlíkem. / With grated horseraddish, red onion and pretzel dumplings.

V rozpečené máslové bulce s Coleslaw salátem, slaninovým chipsem a farmářskými hranolky. / In toasted butter bun with Coleslaw salad, bacon chips and steak fries.

S červeným zelím s jablky a domácím preclíkovým a houskovým knedlíkem. / With red cabbage with apples and home made pretzel and bread dumplings.

S čerstvě strouhaným křenem, hořčicí, nakládanou zeleninou a kysaným zelím. / With freshly grated horseradish, mustard, domestic pickled vegetables and sour cabbage.

TĚSTOVINY, RIZOTO / PASTA, RISOTTO

Podávané na bílém víně s hladkolistou petrželí, zjemněné máslem a parmezánem. / Prepared on white wine with chopped parsley and parmesan cheese.

Se sous vide vepřovou panenkou (80g) a fritovanou rukolou, zjemněné máslem a parmezánem. / With fried rockett, parmesan cheese and pork tenderloin sous vide (80g) on butter.

DEZERTY / DESSERTS

S karamelizovanou hruškou, vlašskými ořechy a rumovými rozinkami. / With caramelized pear, walnuts and rum flavored raisins.

S domácím jahodovým sorbetem. / With homemade strawberry sorbet.

S lesním ovocem. / With forest berries.

JÍDELNÍ MENU

PŘEDKRMY

Hovězí carpaccio s parmezánem, rukolou, bazalkovým pestem, hoblinkami parmazánu a rozpečenou bagetkou
159,-
Gratinovaný kozí sýr s fíkovým chutney a řeřichou na ovocném chlebíčku s dýňovým semínkem
119,-
Křupavé pikantní taštičky Empanadas plněné kuřecím masem se zakysanou smetanou a variací salátů
95,-

POLÉVKY

Hovězí consommé
59,-
Polévka dle denní nabídky
55,-

SALÁTY

Salát z nahrubo nastrouhané vařené řepy míchaný se sýrem Feta s čerstvou bazalkou, olivovým olejem a balsamikovou redukcí
88,-
Ceasar salát s opečenými česnekovými krutony, slaninou, dresinkem s ančoviček a pečeného česneku s hoblinami parmezánu
158,-
Salát s kozím sýrem a grilovanými nektarinkamiv medovo-zázvorové marinádě na salátu z rukoly,polníčku, červené cibulky a piniovými oříšky
175,-
Mrkvový salát z čerstvé glazurované mladé mrkvičky s praženými ořechy, koriandrem a olivovým olejem
148,-

HLAVNÍ POKRMY

GRILL MENU

Hovězí BBQ burger s anglickou slaninou, sýrem Chedar, červenou cibulkou, červenou řepou a dubovým a ledovým salátkem
165,-
Steak z hovězí svíčkové z mladých býků s glazírovanou zeleninou a bramborovým tartiflette
335,-
Vepřová žebírka v chilli-medové marinádě s rozpečenou bagetou, sýrovou omáčkou a zeleninovými hranolky
335,-
Ostatní speciality z grilu dle denní nabídky
 

DALŠÍ HLAVNÍ CHODY

Kuře pečené v pekáčku na čerstvých bylinkách s anglickou slaninou a cherry rajčátky, listový parmazánový špenát a rozmarýnové brambůrky
195,-
Spaghetti Aglio e olio feferoni s restovanými nudličkami z vepřové panenky, sušenými rajčátky, česnekem, čerstvou bazalkou a feferonky
159,-

DEZERTY

Créme brulée, tradiční italský puding s čerstvou vanilkou a karamelovou krustou
90,-
Tiramisu z jemných piškotů, krému mascarpone a kávy
69,-
Sorbet z Amazonského ovoce Acai
95,-
Privacy Settings
We use cookies to enhance your experience while using our website. If you are using our Services via a browser you can restrict, block or remove cookies through your web browser settings. We also use content and scripts from third parties that may use tracking technologies. You can selectively provide your consent below to allow such third party embeds. For complete information about the cookies we use, data we collect and how we process them, please check our Privacy Policy
Youtube
Consent to display content from Youtube
Vimeo
Consent to display content from Vimeo
Google Maps
Consent to display content from Google